Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-ik hétben lévő kismamák...

39-ik hétben lévő kismamák hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én már hetek óta nem tudok aludni, már nagyon nyugtalan vagyok. Szeretnék már szülni és látni akarom azt a kis emberkét aki a pocakomban lakik. Nem féltek a szüléstől?
2009. márc. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Viszonylag jól vagyok, de már a fekvés elég nehéz, mert itt nyom,ott nyom,nekem a fiam a jobb oldalamon van és én csak azon tudok aludni,de mindig azon parázok nehogy össze nyomjam Őt, de tudom, hogy ez nem lehetséges, de bennem van.

Most nem fáj semmim,de a lábam már nehezen bírja a súlyt, pedig nem is híztam sokat 12kg-ot. Szerdára vagyok kiírva hát kíváncsi leszek és vagyok már a kicsire. Hol fogsz szülni?

2009. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debrecenben fogok szülni. Már úgy érzem, hogy az idő ami még hátravan sokkal hosszabb mint ami már eltelt. Ráadásul úgy érzem mindent rögtön meg kell csinálnom mert mi van ha mindjárt menni kell szülni. Bár erre utaló jelek még nincsenek.
2009. márc. 8. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

de jo nektek kedves kismamik!kivanom hogy a babatok egeszseges es nem utolso sorban, konnyu, turheto szulest.

UDV.17 hetes kismami

2009. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 18-ra vagyok kiírva és a Bajcsyban fogok szülni. Az alvás nekem is már kényelmetlen dagad a lábam a nyákdugó múlt héten vasárnap ment el. Én is arra gondolok hogy bármikor meg indulhatnak a fájások és mehetünk a kórházba. Félek a szüléstől de úgy vagyok vele hogy egyszer majd csak el múlnak a fájások az a fontos hogy egészséges legyen a kislányunk. A párom is bent lesz.:-) Épp most készülök sterilízálni a mellszívót. Már minden össze van készítve.


Gyors, könnyű szülést, és sok boldogságot kívánok! :-)

Judit

2009. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!