Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat keményedik a hasam...

Ha sokat keményedik a hasam akkor nyílik a méhszáj vagy csak edz? És a derekam is néha váj, aztán elmúlik.31+5km

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:25
 1/2 anonim válasza:
Én 31 plusz 2 napos vagyok, majdnem egyidős babások vagyunk:). Nekem is elég sokszor keményedik a pocakom és néha tényleg érezhetően fájdogál, de én inkább az intenzív növekedésnek tudom be. Ma délután megyek majd az orvosomhoz, meglátjuk ő mit mond. Egyébként hogy vagy? Boldog babavárást!:)
2011. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Nekem a 30.hét után(nem emlékszem pontosan melyik hetekben) minden éjjel 3kor annyira elkezdett görcsölni a hasam,hogy felkeltem és azt hittem megyünk szülni,de nem mentünk.Nap közben is sokat keményedtem,mégis a 36.héten 2000 voltam(az elejétől ennyi voltam),tehát nem nyílt a méhszájam.a 39.héten mentünk szülni,mikor beértünk a kórházba akkor már 2 órája 5 perces fájásaim voltak és csak 1 ujjnyira voltam nyitva.Szóval nyugi,minden oké lesz:)
2011. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!