Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha folyamatosan keményedik a...

Ha folyamatosan keményedik a hasam és éjjel szúrkált időnként oda ahol a méhszájat vizsgálja az orvos, az jelentheti a méhszáj nyílását?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön leszek 27 hetes ikrekkel. Akinek volt már így, mit csinált?
2010. márc. 8. 09:38
 2/7 anonim ***** válasza:
A folyamatos haskeményedés jelenthet méhszáj megnyílást. Szerintem azonnal hívd fel a dokidat és irány a sürgősségi terhesambulancia, de nehogy meghagyd magad vizsgáltatni az ügyeletessel várd meg a saját dokidat.
2010. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, du bemegyünk megnézetni.
2010. márc. 8. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt! Drukklok, hogy minden ok legyen!
2010. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már hetek óta nagyon durván keményedik a hasam, de még semmit nem nyíltam. 3000-s a méhszájam, szóval ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy nyíltál. Úgy hallottam ismerősöktől, akik már szültek, hogy azt nem érezni, amikor nyílik. Nekem a dokim, csak azt mondta, hogy pihenjek többet és megemelte a magnézium adagomat. Szóval ne izgulj és írd meg mit mondott a dokid. Majd később még rádnézek. 33+3 hetes km
2010. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap bementünk a kórházba és hál' Istennek zárt vagyok és nem is rövidültem. Azt mondta az orvos, ha 10 perc alatt többször keményedek, mint 10, akkor menjek be, addig meg ha napközben keményedek, de nem olyan sűrűn, mint ahogy mondta, akkor vegyek be nyugodtan még 1 vagy 2 szem magne b6-ot.
2010. márc. 9. 08:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked mennyire emelték a magnézium adagodat?
2010. márc. 9. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!