Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben az OTI-ban hogy...

Debrecenben az OTI-ban hogy zajlik a terheléses cukorvizsgálat?

Figyelt kérdés

Hová kell menni? I. vagy II. emeleti labor? Vidéki vagyok, csak azért írom mert néha emiatt van különbség.

Mikor van meg az eredménye?

Teát lehet vinni úgy tudom. És citromot bele? A cukrot nekem kell vinni vagy adják?

Előre is köszönöm.


2011. máj. 3. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vidéki vagy, akkor az első emeleti laborba. Sorba kell állni az egyes ablaknál s beadni a papírodat. Nekem azt a háziorvos adta+ ő írta ki a cukros vacak receptjét is, amit én kiváltottam s vittem magammal.Aztán sorszámot kapsz s ha következel, mész. Először az ujjad hegyén szúrnak meg, majd a karodból vesznek vért. Utánna egy pohárba öntik Neked a cukros vackot, teát vigyél s tehetsz bele citromlevet is. Megiszod, majd onnan két óra múlva sorbanállás nélkül visszamész ugyanoda. Ekkor megint vesznek vért a karodból. Ennyi. Ja , az első vérvétel után nekem vizeletet is kellett leadni a wc-ben. S ha viszel egy felbélyegzett borítékot a nevedre megcímezve, akkor kiküldik az eredményt. A borítékot ott kell leadni, ahol beadod az ablaknál a papírjaidat.Én egy hét múlva kaptam meg az eredményt postán. De személyesen is felveheted, csak kérdezd meg mikor van kész.
2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nagyon nagy segítség.

Ugye időpontot nem kell kérni előzetesen?

2011. máj. 3. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell időpont.Reggel 7:00-től lehet menni.Sok sikert. Nekem majdnem visszajött. :(((
2011. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mégegyszer.

Ittam már egy párszor a meddőségi kivizsgálások során, így megszoktam. Csak ott citromos vízbe tették. Elég szörnyű úgy is. Remélem citromos teával jobb lesz :)

2011. máj. 3. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 2.-ra kell mennem. Nem is gondoltam, hogy vidékieknek nem oda kell menni. Kiegészítésképp annyit, h nekem mondta a védőnő, h bögrét is vigyek... De nem felejtettem volna el, mert az első terhességemnél igencsak hangosan szóvá tették, h mi az, hogy nem viszek bögrét. De mostanában nem látom ott azt az utálatos laborost :)
2011. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vannak különbségek a vidékiek és debreceniek között. A 12 hetes vérvételnél kiderült. A telefonban azt mondták nem kell időpont, aztán kiderült, hogy de a vidékieknek mégis kell.

Viszek bögrét!

Köszi

2011. máj. 4. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!