Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség bizonyos szakaszai...

A terhesség bizonyos szakaszaiban lehet edzőtermi gépeken edzeni? Tovább lent

Figyelt kérdés
Gondolok itt az első 6 hétre, amikor még nem biztos a terhesség/ nem egyértelmű, vagy a kritikus 6-12. hétre, illetve utána. Én jelenleg intenzíven edzek- szálkásítok, karra 2 kg, hátra-vállra 15-20 kg, lábra-fenékre 40/50, illetve 20-25 kg- os súlyokkal. Hogyan változtassak, ha esetleg teherbe esek?
2011. máj. 4. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam terembe, a dokim egyenesen rosszul lett tőle, ő azt mondta, ne járjak. Továbbra is jártam, de nem emeletem súlyokat, lépcsőztem, futópadoztam, stb.
2011. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az intenzív edzést, és súlyokkal való edzést elfelejtheted. Ami ilyenkor jó az a kardió edzés, de ez is mértékkel(elliptikus tréner, futópadon való lassú sétálás), illetve tornázás szintén súlyok nélkül.
2011. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)!Egy kicsit sajnálom, mert pont most értem el azt az alakot, amiért 6 hónapja keményen dolgozok...

Kitörést lehet csinálni? Persze, amíg a térdnek nem megterhelő...

2011. máj. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!