Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz semmi baja a...

Ugye nem lesz semmi baja a babámnak az érzékenységtöl, sirástol?

Figyelt kérdés
Sajnos az utobbi idöben sokszor vitázunk a párommal,ebben nagy szerepet játszik az h nagyon érzékeny lettem(amugy is ilyen voltam),hamarabb lobbanok,és borulok ki,sirok.Ettöl a baba ugye nem lesz beteg vagy ilyesmi,mert én probálom visszafogni magam,de utánna meg márt azért sirnék legszivesebben hogy nehogy baja legyen az én picuromnak.egy 28 hetes kismama
2009. márc. 9. 09:30
 1/4 Adri baba ***** válasza:
inkább engedd ki akkor megnyugszol!!
2009. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettől még nem lesz baja a babának, nem lesznek fejlődési rendellenességei vagy ilyesmi,de ha tényleg nagyon nagyon stresszes leszel, akkor az megtörténhet hogy hamarabb születik meg, úgyhogy nyugi!Próbáld meg tudatosan átlátni az érzékenységedet és így jobban tudod kontrollálni a hangulatodat.
2009. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet hogy ő sem lesz egy nyugodt baba, állandóan sírni fog, szóval az biztos, hogy nem tesz neki jót, de testileg nem lesz tényleg semmi baja. Ajánlom figyelmedbe a lelki köldökzsinór című könyvet.
2009. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld kontrollálni magad mert a gondok még ezután jönnek,gondolj a babádra ilyenkor amikor nagyon elkeseredett vagy és ugy érzed mindenki téged bánt.Mert hát nem minden ugy történik ahogy mi szeretnénk,ababa is sokkal idegesebb lehet majd .Lazábban álj a dolgokhoz ,attól még nem lesz jobb ha idegeskedsz.Ilyenkor vedd elő a kis cuccait nézegesd meg hátha jobb kedre derülsz,csak pozitivan és nem lesz semmi baj se veled se a babával.Jó babavárást!
2009. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!