Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előtej folyását mindig...

Az előtej folyását mindig megelőzi a cici bizsergése?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen tünetem (29 hetes vagyok), de az utóbbi néhány napban sokszor elkezd bizseregni, sajogni, zsibbadni a mellem, és amikor a karomat odaszorítom, hogy tompítsak a fájáson, kicsordul az előtej. (Gondolom, hogy az lehet, olyan színe meg állaga van, mint a körömvirág nedvének, csak talán annyira nem erős sárga. ) Ez már mindig így lesz szülésig? És így fog fájni is? Ja, amúgy a melleim egy grammot nem nőttek mindez idáig, talán majd most?
2009. márc. 9. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én már betöltöttem a 34. hetemet. Már pár hete van egy kis előtejem,az elején csak pár naponta volt egy kicsi, de mostmár mindennap van és általában egy nap többször is jön.

Én olyankor nem érzek semmit, csak azt veszem észre, hogy nedves lett a pólóm.

Szerintem a melled most kezd növekedni és azért érzékeny,és fájhat is egy kicsit. Nekem a terhesség elején fájtak nagyon.

2009. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez az lehet.

Hogy szülésig így lesz-e nem tudom, de hogy amíg szoptatsz így lesz az tuti :)))))

Ahogy a baba elkezd szopni rá pár percre (attól függ milyen gyorsan szopik) beindul a csatornákban a tejcsi és igen ilyen szoírtó érzés pár percig aztán abbamarad. Nem lesz így szopi végéig. Az elején amíg sokat szoptatsz lesz olyan hogy a zuhany alatt amikor meleg víz éri szépen beindul a tejed, pár csepp kifolyik aztán eláll.

Nekem szex közben is állandóan spriccelt a tejem, totál átzott az ágyneműnk :)))) de ez persze nem tartott vissza semmitől. :) a párommal először nevettünk rajta aztán észre sem vettük már h folyik.

Most 9 hós a kislányom és csak reggel szopikál most már anniyra nem jelentkezik ez a tünet és melltartóbetét sem kell már 1 hónapja.

Korábban állandóan hordtam mert plecsnis volt a pólóm ha csak kiléptem a házból...

2009. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint "működök". A melltartóbetéten én is elgondolkodtam, mert foltosak lesznek a melltartóim, de egyenlőre kozmetikai korongot találtam ki, hogy az is jó lesz.
2009. márc. 9. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolón jót mosolyogtam:) Eszembe jutott hogy amikor én szültem nekem is spriccelt amikor apával összebújtunk, vagy ha véletlen magához ölelt. De a legjobb élmény amikor a kórházban feküdtünk az ágyban mindig én voltam a vészcsengő hogy hozzák a babákat szopizni, mert ahogy megéreztem hogy úton vannak egyből elkezdett folyni a tejem és pár másodperc múlva már mindenki hallotta a babsírásokat:) Sokat nevettünk ezen:)
2009. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 2. válaszoló vagyok..

Javasolnám a melltartóbetéteket a kozmetikai korong helyett. Én is először azt használtam, de pillanatok alatt átázik és ott vagy ahol a part szakad.. :)

Nagyon tud ám folyni az a tejcsi! :))))))

Tudom h nem olcsó de megéri használni, nem kell AVENT, jó a BABYLOVE is DM-es.

2009. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi !
2009. márc. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!