Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-2 even belul babat szeretnen...

1-2 even belul babat szeretnenk, szerintetek megint ennyire rosszul leszek?

Figyelt kérdés
2003ban volt egy abortuszom sajnos. 3 hetes terhes voltam amikor kiderult, es 6 hetesen vetettem el. A kozte levo 3 hetben borzalmasan rosszul voltam. Hanytam, hasmenesem volt, folyamatosan emelyegtem, fogytam 4 kilot. 1-2 even belul babat szeretnenk, szerintetek megint ennyire rosszul leszek? Vagy tudat alatt dolgozott bennem, hogy nem tarthatom meg a babat? Es emiatt voltam ilyen ramatyul...?
2009. márc. 9. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem van aki ennyire rosszul van első időszakban. nincs rá garancia, h megint rosszul leszel e vagy sem....lehet igen lehet nem
2009. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más, valószínűleg a lelki állapotod is rontott a helyzeten anno, de lehet, hogy a köv. terhességed is ilyen lesz. Vagy akár tünetmentes, vagy akár rosszabb.
2009. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszokat, es hogy nem iteltetek el!!!
2009. márc. 9. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
18 évesen én sem tudtam megtartani a babát, de ahogy visszaemlékszem, ugyanolyan rosszul voltam, mint most. De erre nincs semmi garancia, tudod azt mondják, hogy két terhesség sem egyforma. Szerintem ez ne tartson vissza!
2009. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez bitosan nem fog vissza tartani, csak kivancsi voltam......es egy picit rossz emlek.
2009. márc. 9. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ítélhetünk el, nem is ismerünk, biztosan megvolt az okod! Remélem ha majd babát vársz az probléma és hányinger mentes lesz:)
2009. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!