Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első vérvizsgálatom eredmén...

Az első vérvizsgálatom eredménye most jött meg, és van rajta egy olyan, hogy Treponema pallidum/syphilis- pozitív Arány 1:4. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

12 hetes kismami

A többi mind negatív, de ez nem. Ez baj? A védőnő azt mondta, hogy a nőgyógyász nem mondott neki semmit hogy baj lenne, de engem idegesít.


2008. febr. 15. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú, hát ezt a dokival kellene megbeszélned, mert ugye a negatív jó, és nem ismerem ezt az arányt, amit írtál,nekem ilyen nem volt a papíron.Csak akkor fogsz megnyugodni ha a dokival beszélsz, úgyhogy szerintem hívd fel,és kérdezd meg.Lehet hogy semmi gond nincs, és nem kell aggódni.Telefonálj!
2008. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!