Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismami vagyok. A...

9 hetes kismami vagyok. A páromat mikor vigyem uh-ra? Már nagyon szeretné látni a pocak lakót!

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok a feletted lévő kérdező (szintén 9 hetes kismami). Én jövöhéten megyek a dokihoz, és hát remélem hogy be fog tudni jönni velem. Nagyon szeretne Ő is bent lenni. Ha odaér a munkából és a doki megengedi akkor tuti bent lesz.

Sok boldogságot! :)

2009. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

én mindig viszem, szóval szerintem ahogy meg tudjátok oldani menjen ő is! ez neki is élmény!

15 hetes km

2009. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. márc. 9. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
szia.én eddig 3szor voltam uh-n és a párom mindre bejött velem.ő elöbb látta a picurt mint én (én a másodikon nem láttam,mert nem mutatta meg a doki nekem,az elsön meg még nem volt meg).mindenhova elkísér még vérvételre is.és most megyünk pénteken megint.és remélem hogy megtudjuk végre a nemét is.szia boldog babavárást.16 hetes km
2009. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én minden alkalommal viszem a páromat és a kórházi kötelezőn is beengedik. Ki nem hagyna egyet se:D Én meg csak helyeselni tudom:D 30 hetes pocis
2009. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek a 12. heti uh-ra most jön először a párom. Ez már hasi ultrahang lesz, tehát nyugodtan jelen lehet, meg nekem őszintén szólva az előző 2 vizsgálatnál eszembe se jutott, hogy jönnie kéne, végülis egy pöttyön, majd egy pacán kívül mást nem lehetett látni. Talán most már valami kivehető lesz! :-D
2009. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk nem jöhet be a hüvelyi uh-ra,de képet mindíg kapok,és nagyon örül ennek is.Pénteken megyek újra,de már a lelkemre kötötte,hogy a képet el ne felejtsem.


10hetes kismami

2009. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!A párom is a 9 hetes uh-t látta és nagyon örült a "kis lüktetésnek".

Boldog babavárást!

2009. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!