Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrésem P3 lett terhesség...

Rákszűrésem P3 lett terhesség alatt. Kinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 hetesen derült ki.

14 hetesen kivágták az icipici méhszájsebemet ami okozta.

Szent István Kórház,dr. Pálvölgyi László.

Csak ajánlani tudom.

Azóta több mint egy év telt el,ma már majdnem 8 hónapos a kisfiam és makk egészséges.

Ha van kérdésed írj privit!

2009. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

12 hetesen derült ki, kaptam Betadin kúpot, aztán majd meglátjuk (még 2 napig "nyomom"), de a dokim azt mondta, ne "dilinyózzak" ezen, nem lesz semmi gond! Remélem is!

Neked mit kell használnod?

2009. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem 18 hetesen derült ki, most 21 hetes vagyok. Méhszájsebem egyáltalán nincs. Egyelőre várom az orvosi utasítást, aztán majd meglátjuk. Persze nem örülök neki, de nem akarok feleslegesen idegeskedni, csak kíváncsi voltam...
2009. márc. 10. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem az első terhesség alatt derült ki,hogy HPV virusom van,a rákszűrés eredményeP5volt.Nem engedtem,hogy elvegyék a babát,megtartottam.Azóta még szültem 3-at,volt 3 vetélésem a terhességek között.Most p2 az eredményem.A szülések biztos jót tettek!A kifagyasztásos módszer tényleg jó,meg az e vitamin.A vitamint én is szedtem!Jó egészséget nektek!
2009. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: igazán bátor vagy, hogy így bevállaltad a Babát, minden tiszteletem a Tiéd! Gratulálok!!! Amúgy igen, a terhesség ill. a szülés jót tesz, ezt anno az a doki is mondta, aki műtött. Azt mondta, hogy szülnöm kéne és a problémáim nagyrészt megoldódnának! Hát ,most így lesz. :-)

3. voltam

2009. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocs: 2. :-D
2009. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nincs méhszájsebed meg HPV virusod,akkor igazán nem kell aggódnod!Lehet csak egy kis felfázás az egész!Jó egészséget!
2009. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!