Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok. Ma délelőtt...

13 hetes vagyok. Ma délelőtt észrevettem, hogy barnás színű folyadék távozott a hüvelyemből. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ez inkább a terhesség elején szokott előfordulni. nem?
2008. febr. 15. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Szia!Pihi!!Pihi!!!Pihi!!!!!Ha nem múlik akkor irány a doki!Korábban később..kitudja nekem a volt.a 5,-6, héten is akkor hormon gyogyit adtak és 5 nap kórházat Sőt jobbat mondok 21. héten is volt...azt mondták nőtt a babó.....Tehát pihizz és ha nem múlik akkor doki!Ő tud megnyugtatni a legjobban

25 hetes kismami

2008. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem menj el most dokihoz ne kockázztass!!!!!!!26hetes kismama
2008. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is elmennék mindenképpen.
2008. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha nem tudok elmenni dokihoz, akkor mit tegyek? egyébként is a doki mit tudna csinálni? mit szokott ilyen esetekben?
2008. febr. 15. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem most lenne mensesed eredetileg?

A doki mindent meg tud tenni ha időben mész annak érdekében hogy megmaradjon a babád,menj ügyeletre, vagy másik orvoshoz, ilyenkor nem számít ha nem a sajátodhoz mész, csak lásson valaki.Amúgy ne idegeskedj, reméljük csak az eredeti mensi miatt van.Én is kaptam rá hormontabit, és elmúlt.

2008. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a neten ezt találtam:

Előfordulhat komolyabb következmény nélkül is egy-egy spontán elmúló barnás folyás, hiszen a terhesség stabilizálódása a méhlepény kialakulása és hormontermelésének beindulása (" a vezérlés átvétele") után következik be. Ez időben a 12-13. hétre esik.

2008. febr. 15. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én inkább elmennék orvoshoz! Az a biztos,hogy ha megnéznek.

Igy legalább tuti megnyugszol.

2008. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom Te magad nyugtatgatod.Igen van ilyen, és a legtöbb esetben nincs baj, de vajon ha nem mész orvoshoz, és következménye lesz, meg tudod magadnak bocsátani. hogy ennyit nem tettél meg amokor lehetett?Ne haragudj, de nem látsz magadba, ez nem olyan dolog, hogy fáj a fogad, és nem érdekel, majd elmúlik,remélem nincs semmi gond, és kívánok neked Boldog babavárást!
2008. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt, pont karácsonykor és felhívtam a dokimat, azt mondta, hogy pihenjek, semmit ne csináljak és ha két napon belül nem múlik, menjek orvoshoz. Szó szerint semmit nem csináltam két napit, a férjem főzte-sütötte a karácsonyi menüt, de elmúlt és azóta sem jött vissza. Tehát vagy "mozdulatlan" pihi, vagy az orvos! Vigyázz magadra,
2008. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én az ilyen válaszokat hogy ne csinálj semit mert nekem 2 nap multán elmult felelőtlennek tartom nekem batnázás a 6-ik hétől a 14-ik hétig majdnem folyamatosan volt hol elmult hol megszünt de természetesen szedtem gyógyszert amit az orvos írt fel és amikor először bebarnáztam felhivtam és rögtön behivatot hogy megnézen ebből lehet vérzés is tehát nem egy megnyugtató dolog természetesen pihenést és házasmentes életett éltünk ebben az időben de mostmár jól vagyunk és fejlődünk széppen mindenképpen menj orvoshoz nem írtad miért nem tudsz elmeni ha pénz oka van sztk -ban nem kell fizetni ne hanyagold kivánok bonyolódás mentes terheséget
2008. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!