Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség hasfeszülés és...

Mi a különbség hasfeszülés és keményedés közt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keményedésnél olyan érzésed van,mintha összeugrana egy gombócba a hasad,nem fáj,de elég kellemetlen érzés.Pár másodpercig így marad,aztán lehet érezni,ahogy lassan elernyednek az izmok és ismét visszatér a régi állapot.
2009. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor "gombócba" ugrika poci,én mindig azt hiszem,h a bébi tolja magát arra a bizonyos pontra.Rosszúl gondolom?

Nem az a keményedés mikor megfeszűl az ember hasa alja és kőkeménnyé válik?

Bocsi,csak én se tudom:)

2009. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én hasam a köldököm felett szokott feszülni,olyan mintha szétakarna szakadni.
2009. márc. 10. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Keményedésnél nem egy ponton feszül a pocak,hanem az egész olyan,mint egy kemény labda és lehet érezni,ahogy pár másodperc után elernyednek az izmok és lassam visszaalakul a"kemény labda" puha pocivá.Nem tudom másképp leírni,mert tényleg fura érzés,de mindenképpen más,mint a feszülés.A feszülést főleg a hasam aljában szoktam érzeni,mint ha egy bizonyos helyen szét akarna húzódni,feszülni a hasam.A keményedés az egész pocit érinti és sokkal kellemetlenebb,mint a feszülés.
2009. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy itt kérdezem, de mi az a hasfeszülés? Mert a keményedést tudom, és azt is, hogy nem jó, ha sokszor van, de a hasfeszülés, az is baj, ha van, és az mitől lehet?
2009. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem igazán tudtam néha eldönteni, hogy keményedek vagy a babóm nyomja ki magát. Nem az egész pocimban van ez, hanem csak egy helyen és a köldököm felett. Aztán megnyugtattak, hogy az a babó! És már tényleg látom, hogy ő az. A kincsem kitámasztja magát és kinyomja a popóját, ami néha nagyon kellemetlen. Látom, ahogy dudorodik, aztán vissza.

28 hetes kismami

2009. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a hasfeszülés az végülis a baba?
2009. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ez szerintem attól függ, hogy hol és mit érzel. Amit én írtam, azt a feszülést a babám csinálja, mikor kinyomja magát. Ám van a másik fajta hasfeszülés, vagy hasszúrka, amit a méh növekedése okozhat. Én ezt a fajta feszülést lent éreztem, amire magnéziumot kezdtem szedni és attól jobb lett. Elég nehéz ám ezeket megfogalmazni, hogy milyen a keményedés és milyen a feszülés.

A 28 hetes kismami

2009. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!