Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet az átlagosnál...

Miért lehet az átlagosnál több a magzatvizem?

Figyelt kérdés
Ma a 38 hetes uh-n azt mondták az átlagosnál több /190-es/ bár ezt nem tudom mit jelent. Utoljára a 30 hetesen nézték ott és máskor is átlagos volt! Cukor szintem szerintem rendben soha nem volt vele problémám utoljára ezt is 30 hetesen néztek.Aggódok nehogy probléma legyen!
2009. márc. 10. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is több volt legutóbb 26 hetesen,nálam valószínűleg a terhességi diabétesz miatt.Azóta diétán vagyok,remélem a magzatvíz mennyisége is normalizálódik a diétázás hatására.Persze más oka is lehet a több magzatvíznek,de nem sorolom fel,mert rám is a frászt hozták vele.Ha a doki nem írt elő semmilyen vizsgálatot ezügyben,akkor nem hiszem,hogy nagy baj lenne.
2009. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!