Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több a magzatvízem az átlagosn...

Több a magzatvízem az átlagosnál. Vagytok még hasonló cipőben? 28 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Doki szerint minden rendben, de engem mégis aggaszt a dolog.
2011. márc. 10. 14:40
 1/5 krisztivan ***** válasza:
Ha doki szerint rendben akkor ne aggódj.Ha minden leleted jó és a cukrod is rendben,ultrahang is okés akkor lesz majd egy szép babád.Ennyi.Nálam végig sok víz volt.Nem csak több.Mindenem tökéletes lett.A kisfiam is.Nem akart kibújni és nem is lett aprócska de semmi bajunk nincs.Ne aggódj mert tenni úgyse tudsz ellene.Nem tudják hogy ez miért szokott előfordulni,de szerintem természet anyánk tudja a dolgát.
2011. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod!!! Önmagában ez nem baj!!!!
2011. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az uh-n minden rendben, és a cukorterhelés is jó volt, akkor ne izgulj. Nekem minden 2. uh-n azt mondták, hogy több a magzatvíz, a következőn meg azt, hogy átlagos.
2011. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem végig mondta a doki hogy egy picit több, ez az égvilágon semmi rosszat nem jelent. Nem volt semmi gáz.

2011. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg kevesebb volt az átlagosnál. Amíg nem kórosan több, addig nincs semmi baj! Én is nagyon meg voltam ilyedve! Aztán hetente figyelték, még utána héten is kevés volt, aztán már a 3. hete beállt teljesen normálisra! A víz mennyisége mindig változik, úgyhogy emiatt ne aggódj túl sokat.
2011. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!