Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A néma sikoly című abortuszről...

A néma sikoly című abortuszről szóló film, az, amikor 2D-s ultrahangon mutatják a magzatot, közben egy orvos magyarázza az eszközöket és hogy mi micsoda?

Figyelt kérdés
Vagy van egy másik néma sikoly?
2009. márc. 10. 14:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Épp azért veszik fel, hogy az emberek ne vetessék el a babájukat! Én akkor néztem meg, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Akkor döntöttem el, hogy nem vettetem el. Borzalmas ahogy szenved az az ártatlan magzat. Most 15hetes vagyok, de már nem merre még egyszer megnézni. Félek,hogy valami baja lesz a babámnak. Először is két részletben néztem meg. Alig él és már küzd az életéért pedig szegénykémet már halálra ítélték. :( Én biztos nem tudnék ilyet tenni a gyermekemmel.
2009. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen van másik néma sikoly is,valami háborus film ma lessz(2010 08 18)este.
2010. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Ma néztem meg és borzasztó volt látni a sok nem kívánt picurt.:( Még jó,hogy van eszem védekezni és csak annak akarok majd szülni,akit szeretek.
2013. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!