Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártalmas a babára nézve a...

Ártalmas a babára nézve a háton alvás? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Mostanában arra ébredek, hogy vagy csípőm és combcsontom fáj iszonyatosan, vagy már háton alszom. Valahol olvastamn, hogy nem tesz neki jót. Tényleg? Megosztanátok a tapasztalatokat velem?
2011. máj. 9. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM ártalmas:)Nem is ezt mondták, én is mindig háton ébredtem:)Több dokitól is megkérdeztem, azt mondták a babára nem ártalmas, esetleg elnyomhat egy eret, ami az oxigént szállítja, de akkor az anyának jut kevesebb, amit megérez!A babának nem lesz semmi baja!
2011. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én állandóan háton feküdtem..semmi baja nem lett a lányomnak.Ezt inkább sztem az anyukáknak nem jó, mert nyomja a baba a medencét, vagy mikor még nem száll le a has, akkor levegőt venni is nehezebb!
2011. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! Akkor ma éjszaka jól alszom :-)))
2011. máj. 9. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam háton aludni a 8. hónaptól, mert ahogy írták előttem, elnyomott a baba vmi eret, és 10 perc után úgy éreztem, hogy azonnal elájulok, homályosan láttam, kezdett sötétülni a kép, meg "csillagokat" láttam, és légszomjam lett...:(. Nagyon sz@r érzés volt. De ez nekem volt gáz, nem a babának, szóval te fekhetsz nyugodtan, ha nem okoz panaszt;)
2011. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére ilyen élményem nem volt, és nem is szeretnék. Nekem pont, hogy az oldaltfekvés okoz panaszt :-( Na de sabaj, akkor most már nyugodtan merek háton aludni.
2011. máj. 9. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, állítólag a keringésnem nem tesz jót, így a babának sem. mármint terhesen, ha nem vagy terhes, akkor semmi baja nem lesz a keringésnek. nálam mondjuk úgy van, hogy ha hátra fekszem, akkor max. fél perc múlva légszomjam lesz és a hasam keményedni kezd. úh én tutira nem fekszem a hátamra....marad a zsibbadás, kényelmetlenség még egy darabig. az első terhességemnél is így volt.

24 hetes km

2011. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam. Nekem feszült tőle a hasam. :-(((

Valóban nem jó. Tehát nem véletlen, hogy nem javasolják, és nem is tudunk háton aludni.

2011. máj. 10. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!