Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy viselitek a...

Kismamák! Hogy viselitek a pocaksimogatók támadását? Egyáltalán hagyjátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vártam babát úgy voltam vele, hogy én biztosan nem fogom hagyni! De most... Lehetetlenség. Olyan üzletben dolgozom ahol sok a törzsvásárló és nagyon közvetlenek, előfordul, hogy megsimizik. Igazából annyira nem is kényelmetlen, mint ahogy elképzeltem. Csak pár mp az egész és senkinek nem lesz baja tőle. A babámat viszont nem engedem majd fogdosni! :)


29 hkm

2011. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom!

Egyébként sem szeretem, ha hozzám érnek.

2011. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szeretem, csak ha a férjem simizi meg! Én mondani szoktam, hogy nem szeretem és kész, az a legegyszerűbb...
2011. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, de nem sértek meg vele senkit! Úgy vagyok vele,hogy ez egy "szükséges rossz", meg hogy ez legyen a legnagyobb problémám!
2011. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Engem egyszerűen kiver tőle a víz. Az a nagyobbik baj, hogy amíg mondjuk a tágabb családom megérti ezt, a távoli ismerősök sőt csak látásból ismert emberek meg besértődnek.
2011. máj. 9. 10:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem is kiver a víz! És ez nem függ össze cseppet sem a terhességgel. Egyébként se szeretem, ha idegenek érnek hozzám.
2011. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sok ember azt gondolja, egy kismamát simogatni természetes. Egy ismerősöm azzal reagálta le nemtetszésemet, hogy nem engem simogat, hanem a babát. Mondtam neki, azzal még várnia kell néhány hetet:)
2011. máj. 9. 11:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően gyűlölöm,ha belemásznak az aurámba,ezért idegenektől elhúzódtam,ha a pocakom felé nyúltak.

A férjemtől,barátaimtól nem zavart,de utóbbiak nem is sűrűn vetemedtek erre.Szerintem ők is utálták,azért:)

2011. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
csak a férjem simogatását szerettem- és most is :)- ,más nem is igen próbálkozott- kivéve anyósomat, amikor megpuszilta a hasam, azt hittem, rosszul leszek.
2011. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Sok olyan emberrel találkoztam, akinek jól esett egy egy rúgás a kicsitől.

Mosolyogtak tőle. Én meg nem haltam bele. A kicsik is szépen egészségesen születtek.

2011. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!