Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzen vagyok. Mikor utal...

Táppénzen vagyok. Mikor utal az OEP pénzt? Január 12 óta vagyok táppénzen, de még nem kaptam pénzt.

Figyelt kérdés
A férjem cégéhez vagyok bejelentve. Azt mondta, h (mivel veszélyeztetett terhes vagyok) a táppénzt nem ő utalja. Vagyis az OEP fogja utalni. Ő minden 2.héten amikor a háziorvosom adja a tp-es papírt, azt a könyvelőnkkel lekönyvelteti. Be vagyok jelentve h táppénzen vagyok. Mégse jön lóvé. Mégis a hónap hányadik napján szoktak utalni???? Mert a fizum utalása minden hónap 4-én volt eddig. Köszi a segítséget!
2009. márc. 10. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó így lóvé nélkül:(
2009. márc. 10. 18:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Baromi jó :( én is a pénzem várom! Ezek a szemetek ülnek a pénzen! Bezzeg ha mi tartoznánk nekik... Én hívom őket hétvégén ha nem küldik a pénzem!
2009. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hm...akkor ez nem egy egyedi eset? Másnak se küldik? Klassz....és akkor miből élünk addig? vagy lesajnálják majd?
2009. márc. 10. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon durva nem? Nekem az a szerencsém hogy a párom jól keres de az egy dolog! Most nekünk is nagyon kéne a pénz! Jövő héten esküvőnk lesz és sok minden kell még...Nem értem hogy gondolják ezt? HAllottam hogy van aki 3 hónapig sem kap :(! 1 voltam!
2009. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én december eleje óta vagyok tpénzen, azóta múlt héten egyszer kaptam kb egyhavi összeget. Most meg jött egy levél, hogy igazoljam le 2007. jan.1-2008.aug.6. között a biztosításomat....ami már csak azért is érdekes, mert 2007! júniusa óta ugyanazon a helyen dolgozom... szóval nem tudom, akkor hol a 2007.június-2008.augusztusi biztosításom... Minden esetre a telefonnal már nem próbálkozom, mert 1. az automata bemondja, hogy személyes adatokat érintő kérdésben nem adnaak telefonon felvilágosítást, ahhoz személyesen be kell menni, 2. utána várhatok a kezelőre, és fogyaszthatom a telefonomon a pénzt, senki nem veszi fel a telefont. Szóval én már készülök a Teve utcába, muszáj lesz bemennem... addig attól félek, nem kapok több pénzt sem... :(
2009. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a novemberit a múlt héten kaptam meg.szóval sajna még várhatod egy darabig.

2009. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!