Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek nekem, Egerben jó...

Segitenétek nekem, Egerben jó nőgyógyászt keresek!?

Figyelt kérdés
Dr.Fülöp Viktorrol és Dr.Varga Zsoltról már annyi rosszat hallottam ,hogy már nem tudom kihez érdemes mennem.
2011. máj. 10. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hű, én pont így voltam, hogy a Varga Zsoltról hallottam a legtöbb jót, de a legtöbb rosszat is, így választottam Fülöp Viktort. Tavaly nála szültem a kisfiamat, idén pedig a kislányomat fogom (péntekre vagyok kiírva). Kíváncsi lennék, mi rosszat hallani Fülöpről, mert mi nem tapasztaltunk olyat, ami miatt akár megfordult volna a fejünkben, hogy másik orvos kellene a második terhességnél...
2011. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fülöp Viktorrol azt irtál egy forumban kismamák akik nála szültek,hogy embertelen,egy azt is irta hogy majdnem belehalt a szülésbe mert nem vette észre a komplikácoit!

Hát ezért sem tudom kihez....nagyon nehéz jó orvost találni!

2011. máj. 10. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne mondd már! :( Én épp hogy azt tapasztaltam, hogy nagyon alapos. De én sem választottam volna őt, ha ilyeneket olvasok róla.

Hát, sok sikert a választáshoz, és szép babavárást kívánok! :)

2011. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki még nagyon jó,alapos,és "sas-szemű" ultrahangos diagnoszta Dr. Hernádi László!Ő régi motoros,első babám nála szültem(császárral)és ő műtött előtte(mióma).
2011. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az első babámmal 30hétih Fülöp Viktorhoz jártam. De akkor otthagytam,nem alapos,pénzéhes...

Majd átmentem dr.Tárczy Csabához,aki megköszönte,h megtiszteltem a bizalmammal,nála szültem.Egyszerűen tökéletes!!!! Második babámmal most megint hozzá jártam,most vagyok 39.hetes és nála fogok szülni.

Ő idősebb,de tapasztalt!!! A szülésnél rengeteget bent volt,nem pénzéhes,alapos....én őt ajánlom!!!

2011. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is Dr. Tárczy Csabához járok, barátnőm is, és mindketten meg vagyunk vele elégedve. Tény, nem az a "jópofizós" fajta, de nem is kell. Korrekt, tömör, lényegretörő, alapos, segítőkész, és nem pénzéhes. Nem csinál 2 hetente ultrahangot jó pénzért, de tudom, hogy jó kezekben vagyok nála.

Őszintén bízom benne, hogy végig így is marad, de miért ne maradna??? Szívből merem neked ajánlani!

22+5 hetes km.

2011. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!