Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-hetes kismama vagyok! A...

26-hetes kismama vagyok! A 4D-én 80%-ban kislányt mondtak. Mennyire hihetö?

Figyelt kérdés
nagyon rossz,hogy még nem tudom mi lesz pontosan,hogyan vásároljak?Remélem nem vagyok még elkésve!!!!!
2009. márc. 11. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 80 %-ban.

Vásárolj nyugodtan. Zöldet, sárgát, kismacisat.

Majdnem minden bébicucc uniszex és egy kislánynak sem lesz semmi baja egy autós rugitól.

2009. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira azért biztos nem rossz. Én mikor az első babámat vártam, nem tudtuk, és nem is akartuk tudni, hogy mi lesz. Jó érzés,volt, mikor a doki a szülésnél mondta meg a nemét. próbálj unisex ruhákat venni neki. különben sem számít...most a 20 hetes 4d uh-on tudtuk meg, hogy fiú lesz, ez egyértelműbb, mint a lány, de szerintem a 4d az elég látványos...
2009. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetes vagyok, kislányt valószínűsítenek a dokik, de tutira egyik se meri mondani. 100% csak akkor lesz, mikor kéri az anyakönyvvezető a kislány nevét...
2009. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!