Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismami vagyok,...

18 hetes kismami vagyok, mikor, hány hetes korban a legcélszerűbb megcsináltatni a 3D/4D ultrahangot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen voltam, és minden nagyon szépen látszott már. a kis keze lába, arca. És a kis neme is. szép képek lettek.
2009. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 hetes kortól ajánlják, de szerintem ha szeretnél, már most is mehetsz.Valami ilyesmit fogsz látni:

[link]

Nagyon érdekes, ki lehet nagyítani. Nézd meg a többi videót is. :)

2009. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, mindenképpen megnézem!
2009. márc. 11. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én 23 hetes vagyok és épp most kérdeztem meg a dokit Ő azt mondta 28- 32 hetek között lehet a legszebb felvételeket készíteni.
2009. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én az előzőekkel a 32. héten voltunk, és olyan volt az arcuk, mint amikor megszülettek, gyönyörű! A Harmadikkal egyéb okok miatt voltunk a 18.-on, hát szépnek nem volt szép, de nagyon aranyosan nézett ki. Ha csak esgyszer mennétek akkor én is a 30-36 hetet ajánlom, mi is majd akkor megyünk legközelebb! :)
2009. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rákérdeztem a védőnőtől is és múlt héten a "sima" ultrahangot végző dokitól is és mindketten azt mondták, hogy 28. héttől kezdve már kis zsírpárnák vannak az arcocskáján, tehát ekkor már olyasmi arca lesz, mint amikor megszületik. És kb. 32. hétig ajánlott, mert utána már elvileg túl nagy a baba, nem sokat lehet belőle látni. Mi kb. 2 hét múlva tervezzük 28-29 hetesen hetesen a 4D-t. Viszont, amikor most voltunk uh-n kértünk képet a babóról és át lehetett kapcsolni a gépet 4d-re is és természetesen ki is használtuk az alkalmat, hogy meglessük. 26 hetes vagyok és már most is nagyon formás kis pofija volt. :o) Kinyomtatni sajnos csak fekete-fehérben tudták.

[link]

26 hetes kismami

2009. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!