Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér ellen mit csináljak?

Aranyér ellen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reparon krémet kezdtem el használni 5 napja és nem használ.... az Aurobint nem tanácsolja az orvos! Mit tegyek? már nagyon szenvedek.
2009. márc. 11. 10:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! A kórházban szülés után kapott babacsomagban találtam egy reklámanyagot a HemoClin gélről. Próbáld meg, esetleg segíthet. Főként kismamáknak ajánlják!
2009. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő és Reparon kúp estére. Mindkettőt wc-zés és tisztálkodás után. Én még vízzel ki is mosom előtte, hogy nem maradjon széklen a végbélben. Egyél sok szőlőt és szilvát és teát mézzel vagy csapvizet igyál.
2009. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Azért a biztonság kedvéért jobb ha megmutatod orvosnak.

Nekem is volt nemrég,-olyan volt mint egy kissebb cseresznye,piros és fényes,és fájt,2 hétig kezeltem mastu krémmel és kúppal,de nem használt,elmentem vele a sebészetre és kiderült hogy thrombotizált nodus,azonnal fel is vágták 2-szer is,azt mondták ilyen esetben semmi más nem használt volna,csak sajnos maradt ott egy kis bőrdarabom,az orvos azt mondta hogy az már ottmarad,de én még nem adtam fel,nyomozok itt a neten hogy lehetne eltüntetni azt is...

2010. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!