Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér már most 32 hetesen -...

Aranyér már most 32 hetesen - mit csináljak? Szülésre gáz lenne ha maradna.

Figyelt kérdés
Előző szülésemkor kijött, akkor elmúlt, de azóta nagyon érzékeny vagyok ezekre, sokszor előjön. Nem komoly, de mégis van. Mit csináljak? Akinek van tapasztalata, segítsen plz! Jövő héten megyek dokihoz, megkérdem majd őt is, de addigis jó lenne legalább képbe kerülni. Így szülni gáz lenne, akkor tuti borzasztó helyzet állna elő utána.
2010. szept. 15. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szültem a másodikat, hogy kint volt. (Szülés előtt pár nappal jött ki brutál módon) És tényleg, katasztrófa volt utána. Szülés után 5 nappal már a proktológusnál voltam, ő segített. Visszatette és kinyomta, így lényegesen összementek a bab méretű dudorok, amiktől járni sem tudtam. A szülés kevésbé fájt. Türtőztettem magam, de folytak a könnyeim hangtalanul. Bocs hogy nem tudlak biztatni, de nekem így volt. Kaptam kúpot, meg kenőcsöt (a végbelem is felrepedt) A táplálkozásra kellett figyelni és lassanként elmúlt.


Annyi pozitívat tudok írni, hogy nekem már az első szülésem előtt is vagy 10 évvel kezdődött a probléma.


Annyit tudok, hogy a Sperti nevű kúpot lehet használni szoptatósan és terhesen is (halolaj van benne)


Ez egy olyan dolog, amit az erre hajlamosaknek "el kell szenvedni". De ha Neked csak szüléskor jött ki, akkor el fog múlni ez is.

Annyit javaslok, ha gáz lesz, akkor ne tűrj, hanem menj orvoshoz. Én elkövettem a hibát, hogy az első szülésem után csak fél évvel mentem dokihoz.

Ja, és szülés közben nem fogod érezni egyáltalán, mert a fájások elnyomják simán.


Minden jót!

2010. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!