Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevitet szedtem, de mostanába...

Elevitet szedtem, de mostanában ha beveszem megy a hasam. Válthatok másik vitamra?

Figyelt kérdés
Az elsö 6hónapban szedtem, majd leáltam vele és most újra szedtem, de minen egyes szem után megy a hasam. A Hipp Natalra gondoltam , hogy elkezdem azt.
2009. márc. 11. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szia, persze hogy válthatsz
2009. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam többféle vitamint, de mindegyiktől hánytam. Így abbahagytam. Csak Magne B6-ot szedek és C-vitamint. De azért próbálkozz, hátha a te szervezeted másképp reagál. A Gravidát nem ajánlom, mert attól nagyon sokan rosszul vannak.
2009. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az Elevittöl hallottam hogy rosszul vannak,én is azt szedtem,mert úgy gondoltam hátha akkor attól van hányingerem. Mostmár a Gravidát szedem...nekem jó.
2009. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 11. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok . kicsit értelmetlen lett a mondatom! :-) Szóval váltottam mert ugy gondoltam én is attól vagyok rosszul...
2009. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Maternát szedtem az Elevit után,és nekem mind2 nagyon jól bevált.
2009. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, én a Gravidát szedem mielőtt még megfogant volna a baba reggeli előtt 1 szemet. Mikor várandós lettem éhgyomorra rosszul lettem tőle de rájöttem ,ha csak egy falatot is eszek mielőtt beveszem ,akkor semmi bajom tőle azóta is ezt szedem.

23 hetes

2009. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, aranyosak vagytok. Boldog babavárást mindenkinek!
2009. márc. 11. 11:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is Elevitet szedtem és váltottam Hipp Natal-ra. Nekem a védőnő ajánlotta, mert azt mondta, hogy több benne a vas, plusz úgy tudom ebben van jód is, ami az Elevitben nem sok. Nekem bevált, olyan mintha gyümölcslevet inna az ember.

Üdv 32 heteske

2009. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!