Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok eddig 5 kg-ot...

24 hetes vagyok eddig 5 kg-ot híztam, mostanában többet eszem. Mit csináljak hogy ne hízzak sokat? 4kg az utolsó 5 hétben ugrott fel.

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj oda arra, hogy MIT eszel. Föként sok zöldséget, gyümölcsöt meg fehérjét fogyassz, az édességekkel, üditökkel, kenyérfélékkel kicsit fogd vissza magad.

A tehesség alatt 10-12 kg az, ami gyakorlatilag a gyerekre szükséges (feltéve, hogy a teherbeeséskor normális volt a súlyod), ennél több csak neked tesz rosszat.

2011. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előttem szólónak teljesen igaza van.

Viszont, ha egyébként normális módon eszel, és mégis hízol, akkor lehet, hogy nálad ilyen a hízás üteme. Nekem első gyerekkel úgy volt, hogy az első 20hétben feljött 8kg,pedig 1 dkg-mal sem ettem többet (jobban raktároz a szervezet ilyankor) aztán még 6, de a végén már nem híztam, így 14et szedtem föl. Ez még normális, bár az elején úgy nézett ki, hogy több lesz mint jó. Nem mindenki a végén hízik sokat, és az elején nem

2011. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az mellett amit az elozok irtak, nekem azt is montak, hogy legalabb 5x egyek egy nap, de mindig keveset.
2011. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!