Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van fogadott dokid és...

Ha van fogadott dokid és valamiért nem lesz jelen egyáltalán a szülésnél akkor gondolom honorálni sem kell? Járt más így, hogy nem volt ott a dokija?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is nagyon érdekelne. Te megfogadtad már, milyen idős terhes vagy? Csak a végén kell fizetni, vagy közben is?
2009. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én most vagyok a 40.hétben, igen van dokim és magán rendelésre járok hozzá, de most jutott eszembe, hogy mi van ha nem is lesz ott a szülésnél?
2009. márc. 11. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, az úgy elég gáz. de szerintem, ha más szüleszt meg, akkor ő nem nagyon várhatja el
2009. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amikor megfogadtad, adtál neki pénzt? és terhesség közben kellett fizetned magánrendeléseken? én még csak most fogok orvoshoz menni
2009. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia, ha nincs ott a szülésnél értelemszerűen nem jár neki semmi! Unokatesóm így járt, külföldön volt a doki, és ügyeletesnél kellett szüljön, így az ügyeletes dokinak adott valamennyit, de töredékét mint amit a fogadott doki kapott volna (nem 40.000Ft - csak 10.000 Ft)De egyébként a dokiknak is érdekük hogy lehetőleg ott legyenek!

Üdv: 28 hetes kismama

2009. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A rendeléseken igen adtam, de nem mondott árat a szülésre. Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 11. 11:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs jelen a szülésnél a dokid, természetesen nem kell neki pénzt adni. Adtál neki mindíg a magánrendeléseken nem? Ha az ügyeletesnél szülsz, akkor neki adhatsz,de csak ha megvoltál elégedve vele.
2009. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a fogadott dokimnak minden alkalommal fizetek, mikor vizsgálatra megyek hozzá. Viszont a szülésen nem lesz ott (feltéve, hogy a kiírt időben szülök), mert akkor lesz szabin, és ezt már az elején tisztáztuk. Így az ügyeletes dokinál fogok szülni, ha elégedett leszek jattolok, ha nem, nem kap semmit.

Az, hogy a fogadott dokid veled tart-e szülőszobára, rajtad múlik, hogy felhívod-e telefonon; mivel kicsi az esély, hogy pont ő az ügyeletes, mire lemegy a vajúdós szakaszod.

2009. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom!Az én fogadott dokim terhességem utolsó időszakában szabin lesz 3 hétig! Tehát ha nem tudom kivárni míg visszajön, én se nála fogok szülni!
2009. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!