Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes vagyok, es nagyon...

8hetes vagyok, es nagyon buzgo, de mindenki azt mondja ne vegyek semmit a xy hanapig mert ilyen meg olyan babona ami engem persze nem erdekel. Ti mikor kezdtetek vasarolni cuccokat a kicsinek, meg babakocsit stb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
két hónappal szülés előtt a nagyobb dolgokat, kisruhákat meg félidőtől amikor kiderült h kisfiú lesz...nem babonából, de én nem láttam értelmét előbb
2009. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetes vagyok, már én is szeretnék vásárolgatni, de még nem teszem. Decemberben volt egy elhalt terhességem 7 hetesen, akkor már vettem kisrugit, és egy kis melegítőt is a babámnak. Most nem fogok semmit, esetleg 4-5 hónaposan. Sose voltam babonás, de most valahogy mégis azt érzem, hogy inkább várok türelemmel.
2009. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 25 hetesen halt meg. Utána többször elvetéltem.

Most ismét kismama vagyok, csak annyi van amit a szülésre beviszek. Majd a család összeszedi ami kell. Az a lényeg hogy meglegyen és egészséges, a járulékos dolgok abszolut nem érdekelnek.

Mindez nem babona, hanem az, hogy ne fájjon ha véletlen valami baj történik.

Kívánom a legjobbakat

Üdv:

38 hetes

2009. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Mi próbálkozunk a babával, még nem jött össze eddig.Én sem törődök a babonával, mindig veszek valamit a fizumból, hogy mire itt az ideje ne legyen olyan nagy kiadás.

Vettem unisex ruhákat teszveszről, kiságyra zenélő forgót(6500-13990 helyett), sterilizálót(avent 4000- 6000 helyett)Szóval ha van akció vagy valami tetszik azt megveszem igy lehet nem keveset spórolni szerintem, mintha egyszerre vennéd meg, mondjuk nem tudom, hogy álltok anyagiag, de nekünk biztos húzos lenne úgy.Szóval szerintem vásárolj nyugodtan, nem attól lesz vagy nem lesz baja a babának, hogy most veszel e valamit vagy nem.Ha vásárolsz attól nem lesz baja:)Ez csak tényleg egy babona.

Bár már nekünk is összejönne, igaz csak 5 hónapja próbálkozunk, de majd heparint kell kapnom, mennem kell hormonlaborra, baj van a mensivel, lehet vékony a m.nyálkahártya, szóval baj van dögivel és még csak 20 vagyok.Boldog babázást és kellemes vásárlást:)!!!

2009. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
en egy eve probalkozom,ne legy türelmetlen,most par honapja teljesen lemondtam rola es most sikerült, 8hetes mar,azthiszem aprosagokat en is vasarolgatok majd,olyan jo erzes
2009. márc. 11. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Mindaket 13:20-nak oszinte reszvetem!!! Nagyon sajnalom, de remelem a jovoben nem lesz soha tobbet nem fog ilyen tortennek veletek.

Neked kedves kerdezo :) , en azt javaslom, (persze, csak ha nem vagy babonas, en sem vagyok), hogy szep lassan es folyamatosan vasarolgass. En most vagyok a 32 heten, tok jol vagyok problemamentes a terhessegem (es remelem az is marad), de bevallom neked, mar a tokom televan a vasarolgatassal :), valami mindig hianyzik, es ilyenkor mikor mar nagy a hasad, hidd el nem kenyelmes maszkalni.

En az elso kisbaba holmikat 8 hetesen vettem, mert kulfoldon voltam, es nagyon jo aron voltak. (Az mas kerdes h. minden rozsaszin lett, holott kiderult a 16 heti uh-n h. KISFIU :).

Na ez eleg tipikus :), szoval sztem. kb. 16-20 hettol nyugodtan, eleg draga amugyis minden, sok egyszerre megvenni!!

2009. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat igen en is külföldön vasarolok majd mert sokat vagyok kint,minden töredeke az itthoni araknak,pelda :babakocsi ithon 150ezer kint 70ezer.ilyen dolgokbol pedig ujat szeretnek mert ezutan jöhet a következö baba...holnap indulok a boltba
2009. márc. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!