Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől kisebb ez az értéke?...

Mitől kisebb ez az értéke? (AC) Hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés
A többi értéke viszont még kicsit nagyobb is mint az átlagé.Mekkora babád született így?
2011. máj. 12. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik baba sem egyforma.

Nekem pl. nagyon vékony és hosszú babám született, nagy fejjel. :)

Vagyis a legtöbb értéke (FL, BPD stb. mindig nagyobb volt neki, viszont az AC kicsi volt). Ugyanakkor szép, formás baba lett így is!

Ne aggódj rajta, ha eltérnek az értékei az átlagostól! Az még nem baj!

2011. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk 36 hetesen a feje és a combcsontja 39 hetesnek felelt meg a pocak körfogata csak 31 hetesnek, pici 2700 g-os babám született a 37. hét második napján :-(

2011. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második! Mi ez a szomorú jelecske a mondat végén?

Ha egészséges volt a babád, akkor nem baj, ha picike!

2011. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan így vagyok, mint Te. Egy hete voltunk UH-n, akkor voltam 36 hetes, és az AC csak 33 hetesnek felelt meg. De szerintem ez nem jelent problémát, ezen ne aggódj, ha gond lenne, akkor mondták volna. 37 Hkm
2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Mi lett aztán veletek?Mekkora lett a baba?Én is ugyanebben a cipóben járok most 2 héttel kisebb az ac, és félek, nehogy baj legyen.
2012. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

53 cm és 3650 gr-al született uh szerencsére teljesen egészséges kisbaba :)))


Ne aggódj, Veletek isminden rendben lesz!!!!!!

2012. febr. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!