Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek volt egy pár...

Mindenkinek volt egy pár érték ami eltért a normáltól a teljes vérképvizsgálatnal?

Figyelt kérdés
Nekem volt kb 4-5 érték, a hematorcit, granulocyta lymphocyta, RBC, de nem sokkal csak mininmálisan tért el. Ez normálisnak mondható még?
2009. márc. 11. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A 12 hetes vérvételre gondolsz?

Nekem 6 eredményem volt ami eltért és mindenre azt mondták jóóóó! Van ami olyan picivel tér el hogy nem számít! Mert terhesség alatt ez természetes! :)

2009. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Afp-vel együtt csinálták a 16.héten. Nekem is mondták hogy rendben, meg hogy a baba megterheli ilyenkor a szervezetet. Csak kiváncsi voltam hogy másnak mennyire tér el.
2009. márc. 11. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a 12. héten 4 eltérő volt, a 36.-on meg 13, és azt mondták mindig hogy jó
2009. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4 értékem is a minimum alatt volt kicsivel. A védőnőm azt mondta, h mivel majd legközelebb 32.héten csinálnak teljes vérképet, ezért egy kis vaspótlás nem árthat, hisz a vérképem nem lesz jobb, de legalább nem romlik. Úgyh nődoki még nem látta az eredményt, de a védőnőm javallatára szeredek anpi 1 szem vasat. Lehet h a nődokim szerint majd nem is kell, de ártani nem hiszem h ártok vele.
2009. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!