Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, a terhesvitami...

9 hetes vagyok, a terhesvitaminokat nem bírom, így arra gondoltam, hogy csak folsavat fogok szedni. Milyen formában kell azt szedni, hogy kérjem a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán csak folsav, így kell kérni, de az orvos felírhat olyat, ami egybe van a vassal. Én is olyat szedtem.
2008. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En sem birtam szedni semilyen terhes vitamint.A doki tanacsara napi 1et vettem be ,aztan kaptam kapszulasat es abbol 2naponta 1et kellett bevenni.

Gratulalok a babahoz!

2008. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem birtam a tablettákat, nagyon rosszul voltam tőlük. Most Hipp Natalt iszogatok, ez egy 98%-ban gyümölcskivonatot tartalmazó "lötyi". Es ettől semmi bajom sincsen, bent van minden vitamin, ami a bogyókban is. DM-ban és Brendonn is vettem már, a győgyszertárban kicsit drágább, de ott is szokott lenni. Szerintem próbáld ki.

22 hetes kismama

2008. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 10hetes vagyok nekem azt mondta a doki,már ezzelöt 3hétel hogy ne szedjek semmit,itt mindenki irja a folsavat,de én már szültem kettöt,ez lesz a harmadik de nem kellett szedni,azt se
2008. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is csak folsavat meg kalcium+magneziumot szedek. A folsavbol napi kettot kell bevenni, legalabbis a tajekoztatojan ez van.
2008. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!