Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, és sárga...

14 hetes vagyok, és sárga folyásom van. Normális?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött, azt hittem az utrogestan miatt sárga, de már abbahagytam a gyógyszert és még mindig az. Elötte fehér volt... A dokim nem igazán esett kétségbe mikor mondtam neki.
2009. márc. 11. 17:28
 1/2 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális ne aggódj emiatt.Nem szabad minden apróságon rágódni,kétségbeesni mert ezután csak több dolog lesz.Igaz könnyen mondom.Nekem tavaly volt egy vetélésem és én is aggódós vagyok de nem szabad!!

Nagyon jó baba várást kívánok!

16 hetes kismami

2009. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ma töltöttem a 14hét 5.napját. Nekem is kellett utrogesztánt alkalmaznom, és nekem ios sárgás a folyásom. 2 hete hagytam abba, és sárga. De én ezzel nem foglalkozom. Ha babrnul, vagy vérzek akkor kapok frászt....
2009. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!