Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 6 hetes terhes lehetek de...

Kb 6 hetes terhes lehetek de tegnap barnás folyásom volt akkor most el fogok vetélni vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
július12.én kellet volna meg jöjjön de az nap csak 2 csepp barnás folyásom volt utána csináltam 2 tesztet mind a 2+lett kalkulátor szerint 6 hetes lehetek orvoshoz hétfőn kell mennem de tegnap újra volt barnás folyásom és nagyon meg ijedtem ez mitől lehet szerintetek?
2011. júl. 23. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Menj be az ügyeletre. Lehet,hogy nem jelent semmit, lehet,hogy igen.

Ha bemész, akkor adnak neked magzatmegtartót,ha úgy látják!

2011. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg csak beágyazódás miatt van. De menj dokihoz az a biztos.
2011. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6 hetes beágyazódás miatt??? Ne már!!!!!
2011. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kevés barnás folyásom úgy 5-6 hetes terhesen. A tesztek mind pozitívak voltak, meg is ijedtem, hogy akkor most mi van?


Elmentem orvoshoz, ott hüvelyi uh-val (egy vadiúj, ultraérzékeny géppel) megnézte, hogy terhes vagyok-e? Közölte, hogy nem lát gyereket-petezsákot, egyszóval semmi terhességre utaló jelet, és ha a terhességi teszt tényleg pozitív, akkor méhen kívüli terhes vagyok, irány a kórház műtétre. Én nem mentem, hanem vártam egy hetet, és elmentem egy másik orvoshoz. Ott már egyértelműen látszott, hogy jön a bébi, és ő elmagyarázta, hogy valószínűleg későn volt a peteérésem, ezért nem látszott pár nappal korábban a terhesség, és ezért volt a barnás folyásom is. Egyébként a folyás úgy 10 hetes korig megvolt.

Egészséges kislányom született.


Egyébként én azért elmennék orvoshoz a helyedben, mert lehet, hogy nálad más a helyzet. Nem játék!

2011. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tegnap voltam orvosnál és meg állapította hogy 5 hetes terhes vagyok és fenyegető vetélésre írt fel duphaston-t szerintetek ez akkor meg akadályozza a vetélést?
2011. júl. 26. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. 6-7 hetesen kezdődött a barna folyás, de nem görcsöltem..nagyon megijedtem...elmentem dokihoz, mondta, hogy elé magzat, és írt fel duphastont meg nospa-t, ezt kellett szednem kb. 11-12 hetes koromig, kb. 1 hétig barnáztam, aztán abbahagytam a gyögyszert és azóta nincs panaszom..valószínű sárgatest elégtelenség miatt volt, de ennek az okát nem tudják, a lényeg, hogy velem maradt a baba..

sok nőnél van ilyen probléma, ha tényleg sárgatest-elégtelenség miatt barnázol,akkor a duphaston valószínű segít megtartani..kívánom, hogy semmi bajotok ne legyen! ha tudsz pihenj sokat és próbálj nem idegeskedni...én amíg barnáztam-1 hét- addig sokat pihentem,de dolgoztam mellette, viszont utána ugyanúgy tornáztam és sétáltam mint előtte

2011. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno ugyanennyi idősen jelentkezett barnás folyásom.Az orvos szintén fenyegető vetélést állapított meg.Elküldött ultrahang vizsgálatra,ott mindent rendben találtak.Azt mondta előfordul ilyen,nem minden esetben jelenthet bajt.Szerencsére nekem sem lett semmi.
2011. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennél a terhességemnél nekem is volt 4-5-6 hetesen némi barna folyásom, valószínűleg sárgatest elégtelenség miatt. Én is Duphastont kaptam (sárgatest hormon), és nem lett semmi gond, 10. hét körül el is hagyhattam a gyógyszert!

27 hetes kismama

2011. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy mára?
2011. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

már már majdnem elmúlt a barnázás de ma megint jelentkezett

de semmi görcs semmi más és a barnázás is kevesebb volt mint eddig csak még annyit szeretnék kérdezni hogy a gyógyszer szedése alatt szabad e szexelni vagy nem ?

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 27. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!