Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közeleg a szülés? Mennyi...

Közeleg a szülés? Mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, és 3 napja nagyon sokat keményedek. Eddig nem keményedtem egyáltalán. Elég sokszor be is görcsöl a hasam, és a hasam alja is sokat fáj. Ettől még akár túl is hordhatom, vagy készüljek, hogy hamarosan megyünk?
2011. máj. 12. 22:23
 1/3 anonim válasza:

Ezek a tünetek általánosak. Akár ma éjszaka is szülhetsz, de leht csak 42 hetesen.

Tudom ezzel nem segítettem. Csak ne izgulj, ne aggódj, relaxálj, pihenj. Ha menni kell, azt nem egy keményedésből, vagy esetleg jóslófájásból fogod érezni.

Én 37 hetesen szültem, úgy hogy előtte semmi bajom nem volt. Éjszak jöttek a fájások először 20 majd 10 percesek.


Tényleg ne aggódj.

2011. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem aggódok, csak már annyira várom ezt a kis csodát, hogy kibújjon a pocakomból. :)
2011. máj. 12. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már a 34. héttel keményedtem folyamatosan, és mindegyiket túlhordtam 4, 4 és 5 nappal. Nem lehet semmit sem előre megjósolni sajnos.. Jah, és a 37. héttől folyamatos jóslóim voltak.

Nyugodt szülést és jó babázást!

2011. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!