Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » TErhesség esetén érezhetek...

TErhesség esetén érezhetek valami furát sex közben? Kellemetlen feszülő érzést?

Figyelt kérdés
Már kétszer voltam terhes(két gyönyörű gyermek édesanyja vagyok)mégis nagyon tanácstalan. Elvileg megjött rendesen,(bár lehet nem volt olyan intenzív) most viszont 7-8ik napon már volt elég erős folyásom ami azóta is tart, kb 14ik napnál lehetek, és a legutolsó sex nagyon fura volt, olyan fájdalom jellegű megmagyarázhatatlant éreztem ott belül, vagy mintha hozzá érne mindig a méhemhez a pénisze. Nem tudom megmagyarázni, de kicsit aggaszt. Terhesség járhat hasonlóval? Gondolok itt megduzzadt akármire....
2011. máj. 12. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia Nem tudom, de mástól is meg lehet duzzadva, pl gyulladás, és azt a folyás is magyarázná. De én nem értek hozzá. Szerintem tesztelj, s azután nőgyógyász!
2011. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!