Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama akinek...

Van olyan kismama akinek ritmus zavara van? Hogyan éli meg? Hogy derült ki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Most szív ritmus zavarról kérdezel?

26hetes

2009. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem. Semmi gond nem volt, szerencsére. Többször kellett mennem kontrollra, de nem volt semmi. Én már régóta tudtam, nem terhesen derült ki. Amúgy császároztak, de nem emiatt.
2009. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem sem ver teljesen szabályosan a szivem, de semmi gond nem volt.

6 hós anyukája

2009. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Második válaszoló: Szervi problémád is van vagy csak úgy? Azért kérdezem, mert tavaly májusban egy éjjel arra ébredtem, hogy szorít a mellkasom , ver a víz, szaporán ver a szívem. Nagyon féltem. Halál félelmem volt. Gyorsan beüt a szívem és levegő után kapkodok. Voltam kivizsgáláson, a Holteres vizsgálat után közölte a Dr. nő, hogy bármikor leállhat a szívem. Felküldtek Pestre műtétre, ott a gyógyszerrel nem sikerült kiváltani ritmus zavart. Ott azt mondták, hogy kinövöm. Kerestem Pesten egy másik orvost, minden vizsgálatot elvégzett nem talált semmit. Azt mondta ez jó indulatú ritmus zavar. Azóta is többször jelenkezik. pár pillanatig tart, de nagyon rossz. Van két pici gyerekem, most várom a harmadikat. 29 éves vagyok. Csak azért írtam le, hogy neked is hasonló van-e, és hogy kezeled. Köszönöm előre is a válaszodat.
2009. márc. 12. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én a 2. babámat várom, az elsővel nem volt gond, de most magas a vérnyomásom, és nekem is szívritmus zavarom van, érzem, egyszer csak hirtelen, akár fekvés alatt is, úgy elkezd kalapálni a szívem. én 12 hetes vagyok most, és nálunk 20 hetesen kell menni ekg-ra, de persze tuti nem akkor lesz a ritmus zavar.
2009. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!