Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bilirubin szinttel ki hogy...

Bilirubin szinttel ki hogy állt a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vérvételen. 9 hetes vagyok.

Mindkét bilirubin értékem (totál, és direkt) a megengedett felső hatérérték 2,5-szerese. Rákerestem, és ez ha magas, akkor az májproblémára, pajzsmirigy problémára utalhat. Kicsit megijedtem, nehogy valami baja legyen a babámnak. A dokihoz majd csak 2 hét múlva megyek, akkorra rendelt vissza a papírokkal. Másnak is volt hasolnó eredménye? Mi lett a következménye?


2009. márc. 12. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Régen rendben voltak az értékeid?

Nekem Gilbert-kórom van, amiatt volt magasabb. De nálam a fogamzásgátló okozta, amióta nem szedem folyamatosan csökken. Ne idegeskedj,az nem használ. Jó babavárást!

23 hetes kismama.

2009. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Idáig ennyire nem merültem bele, de sose mondták, hogy baj van, egy vérvétel alkalmával sem. De most hogy babát várok, mindent alaposan átnéztem a papíron, és ezek nekem nagyon soknak tűnnek.
2009. márc. 12. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!