Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki fogyott a terhessége...

Van aki fogyott a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Én 72,5kg-val kezdtem a terhességem és most 20 hetesen 68kg vagyok. Napi 5x-6x eszem keveset, mert lassan emésztek és gyorsan puffadok. A bsbóca hál' istennek szépen fejlődik és növekszik. Nyugtassatok meg, hogy ez nem gond!
2011. máj. 14. 14:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam a babócát :-)
2011. máj. 14. 14:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 100 kilóval lettem terhes, 86-tal mentem szülni, dokim mindig azt mondta, amíg a baba nő addig nincs gond, nekem az anyagcserém gyorsult be terhesség alatt, életembe nem hittem volna, hogy terhesség alatt fogok lefogyni:)
2011. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Mert ha eleve túlsúllyal kezdtél esetleg,és a baba szépen fejlődik,akkor nincs gond.

2011. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amolyan Rubint Rékás kismama vagyok. :)

Terhesség előtt aerobikoktató voltam mellékállásban (168 centivel és 53 kilóval), most 22 hetes vagyok, 51,7 kg, a magasságom ugye változatlan, és még hasam is van. A baba tökéletesen jól van, és az orvosom sem tudja, hogy miképp csináltam.

Ha nagyobb súlyfelesleged lenne, akkor érthető dolog lenne ez is, de így... Ki tudja :D

2011. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az elején én is fogytam, összesen hat kilót, aztán félidőtől jöttek a plusz kilók.
2011. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86 kg-mal estem teherbe. Terhességi diabéteszem volt, a 28. héttől diéta. A leadott kilók helyére lassacskán jött a víz, így stagnált a súlyom. 92 kg-mal mentem szülni. Szülés után két héttel már "csak" 76 kg vagyok. :)
2011. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit megijedtem, mert én úgy fogytam, hogy nem volt feleslegem. Tök soványra fogytam, de eközben a babám szépen fejlődött szerencsére, így a dokim is megnyugtatott, hogy nincs baj. Ja, és amúgy nem hánytam, ettem rendesen.

A 23 hétig fogytam, aztán onnantól kezdve lassan jöttek a kilók. Végül rám jött 8 kiló, ami mondjuk szülés után egyből le is ment. Úgyhogy nem gondoltam volna, hogy egy terhesség kell ahhoz, hogy lefogyjak...

2011. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
173cm magas vagyok. Pont a terhesség miatt fogytam le 10kg-ot. Aztán ez most folytatódik...:-) de amíg a baba jól van nem bánom, annál könnyebb lesz e a vége felé. Legalábbis remélem!!! :-)
2011. máj. 14. 16:25
 9/12 anonim ***** válasza:
terhessegem elejen kezdtem 57 kg majd le fogytam 49kg ra most vagyok 21hetes es 4 kg hiztam .
2011. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 21 hetes és -8 kg-nál tartok. A baba szépen fejlődik. Volt rajtam kb 20 kg felesleg. (Még le kéne dobnom egy 10-est, aztán szebb leszek, mint valaha! :-))
2011. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!