Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhessége kb felénél...

Aki terhessége kb felénél lett cukros, az amikor elkezdett emiatt diétázni nem hízott tovább, sokkal kevesebbet hízott, vagy esetleg még fogyott is?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok és 10 kg-nál tartok.1 hete állapították meg hogy cuhor van a vizeletembemben, ezért diétára fogtak.Azt mondták már szülésig nem nagyon kéne híznom.De ezt hogy csináljam mikor még azért csak van 15 hét, és még a baba is most kezd csak igazán nőni?Aki hasonló cipőben járt leírná neki hogy ment?
2009. júl. 9. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én nem voltam cukros, de kb. a 25. hétig 7 kg-ot híztam, utána már csak 2-őt. Van akinek az elején megy fel a súlya van akinek a végén és van akinek folyamatosan. A legjobb amit tehetsz, hogy nagyon sok folyadékot iszol, sok gyümölcs, kerülöd a szénhidrátot. Ja és én elhitettem magammal, hogy nem kívánok semmit és nem is ettem azokat amik eszembe jutottak. A baba nem sínylii meg ne aggódj, az enyém is 3550 g és 53 cm.vel született.
2009. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!