Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedésre és haspuffadás...

Haskeményedésre és haspuffadásra mi a legjobb megoldás? Az étvágytalanság az utolsó trimeszeterben is előfordulhat?

Figyelt kérdés
33 hetes kismami vagyok és tegnap furcsán fájt a hasam.Nem tudom mihez hasonlítani:szúró, nyilaló, feszülő.Néha bekeményedett, néha csak fájt.A babókám ettől függetlenül aktívan mozgott!
2009. márc. 12. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Haskeményedésre a magne b6 nekem nagyon bevált. Viszont a 35. v. a 36. héttől már nem szabad szedni (a dokid kérdezd, szerinte mikortól ne). Nekem a dokim mindig javasolta, és be is vált, hogy a keményedést pihenéssel próbáltam kiküszöbölni. Puffadásra nekem az Espumisan vált be. Mást nagyon nem is lehet szedni, ezt viszont igen.

Az étvágytalanság nálam is játszik már pár hete, pedig előtte szinte mindig éhes voltam. Nem probléma, annyit úgyis eszel, amennyire szükségetek van (babának és neked).

Remélem tudtam segíteni.

Boldog babavárást!

38 hetes kismami

2009. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Eddig nem voltak keményedéseim, nem is szedtem Mg-t.

A védőnőm azt mondta, h valószínűleg most ezek a frontok váltják ki.

2009. márc. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!