Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nem feszül a mellem és...

Már nem feszül a mellem és nem kell olyan gyakran sem mennem pisilni. Biztos hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Hányinger, hányás eddig sem volt. Nem véreztem, meg ilyenek, csak annyira jól érzem magam, hogy néha megfordul a fejemben, hogy lehet hogy már nincs is meg a kicsikém. Biztos hülyeség, amiket gondolok. 12 hetes vagyok, jhét kedden megyek UH-ra. Már nagyon várom.
2009. márc. 12. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem törvényszerű, hogy rosszul kell érezned magad mert babót vársz! Az első terhességemnél én is így voltam, de bezzeg most a másodiknál minden elér! Ha lehetne választani akkor inkább az elsőt választanám,örülj neki, hidd el!

Kellemes babavárást! 19 hetes kismami.

2009. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia en 20 hetes kismama vagyok elso pillanattol kezdve soha semmi bajom nem volt se hanyinger se ilyen olyan fajasok semmi sokszor en is erre gondoltam hogy talan mar nincs is ott a kis mackom, de mindig minden vizsgalatnal ott volt! :) hala a JO Istennek! Ne aggodj minden rendben van,a uhh vizsgalatokat ugyanugy varom most is van amikor csiklintom a hasam hogy erezzem a kicsimet! Nagyon jo erzes. Boldog babavarast es egeszseget mindketotoknek!
2009. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtató. Akkor nem aggódom, kedden úgy is megyek és megnézem a kicsimet.
2009. márc. 12. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz hogy én még csak 9 hetes 4 napos vagyok de nekem sincs nagyon hányingerem. A mellem pár napja hol fáj, hol nem. Csak a húsundor maradt meg. Mostanában én is sokat gondolok erre hogy biztos minden okés odabent?? De aztán elhesegetem a rossz gondolatokat és arra gondolok hogy minden rendben lesz. Sajna majdnem egy éve volt vetélésem 5 hetesen és PCOS-em is van. De próbálok én is úgy gondolkodni hogy mostmár mindennek jónak kell lennie.

Amúgy a 12. hét felé már általában elmúlnak a rosszullétek.

Én is kedden megyek dokihoz! :)

Sok boldogságot kívánok! :)

2009. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs okod aggodalomra,én is igy jártam szinte mint Te. Hányás nem volt,a 8-10.-ik hét között voltak émelygéseim,a melleim az első időszakban nagyon megnőttek és fájtak,feszültek. Amikor elértem a 12.-ik hetet már ezek sem voltak csak a pocim nő. Most 15 hetes vagyok,pont tegnap láttam uh-n,izeg,mozog nagyon jól elvan. Ezt kivánom nked is :-)
2009. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!