Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál minden...

Tegnap voltam dokinál minden rendben volt vizelet is, erre hajnalban arra ébredtem hogy pisilni kell, azóta sűrűn pisilek és csip. Felfázhattam? Mit lehet ilyenkor szedni? kamilla? 13 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem anno a kamilla tea nagyon bejött úgy, hogy egy lavorba öntöttem a meleg kamilla forrázatot és belecsücsültem...Nem tudom, hogy állapotosn még megy-e a lavorba csücsülés de hidd el a leghatékonyabb és kímélőbb gyógyítás...Persze még ráadásként ihatod is...

2008. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ.azt nemtudod esetleg hogy forro vizbe lehet e ülni?
2008. ápr. 9. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se forró ba ülj,hanem meleg legyen,de ne forró.Ihatod is,nagyon jó valóban,reméljük rendbe jössz,de azért a dokinak egy említést megér.Jobbulást!
2008. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyál jó sok folyadékot, és vegyél (nem forró, csak kelemesen meleg!!!) kamillás ülőfürdőt. A víz kb. a hasad közepéig érjen (nem tudom miért de ezt írják). Meglátod nagyon kellemes lesz. Azonnal csökkenti a kellemetlen tüneteket. Ha nem javul, akkor menj el orvoshoz, nehogy úgy járj mint én, hogy halogattam, nem javult, aztán mire már annyira elviselhetetlen volt, hogy nem tudtam éjszaka aludni elmentem, de már véres, gennyes (elnézést, de tényleg) vizeletem volt. A kamilla nagyon jó!!
2008. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézz utána, hogy lehet-e terhesen kamillás fürdőt venni. Most olvastam, hogy talán nem. (az előző hozzászóló vagyok) Szóval, valami ilyesmit olvastam, de lehet, hogy csak a forró víz miatt írták, szerintem nem a kamilla miatt. De azért nézz utánna.
2008. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok,én használtam ülőfürdőt a 12. hét előtt amikor a doki nem akart még gyszert adni.Lehet a kamillásat,nekem is ő mondta,persze az sosem árt ha utána olvasol, egyébként én azt olvastam a kamilláról hogy lehet inni terhesen is, de csak mértékkel.
2008. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én székrekedésre kaptam kamillateát.napi egy bögre.24hetes vagyok.
2008. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!tegnap csináltam kamillás ülőfürdőt és már utána sokkal jobb lett.
2008. ápr. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!