Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagyon halvány csik is...

A nagyon halvány csik is babat jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

én az első tesztet 2 nappal a mensi elmaradása után csináltam,és nagyon halvány volt! utána egy hét múlva a másik majd kiugrott! szóval igen a halvány csík is csík!

gratulálok!

2009. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem csak hétfőn kéne megjönnie de ma lett egy halvány csik igaz délután csináltam mert nem birtam már várni
2009. márc. 12. 16:36
 3/7 Jodi válasza:
szia! Ha 2 csík van és az egyik halvány ,vagy ha egy és halvány ,de a pozitívnál ,akkor terhes vagy!
2009. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az elmaradt menstruáció napján csináltam meg a tesztet. Nagyon halványan, de megjelent a második csík. A babám novemberben született. :)
2009. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk,nagyítóval kellett nézni,de ott volt a két csík,igaz a második alig láthatóan. 27hetes
2009. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is nagyon halvány volt a 2. csík, pedig több teszttel is próbálkoztam. És 30 hetesek vagyunk most!! Annyira aggódtam az elején, hogy az első poz. teszt után még 2 héten keresztül 3 naponta teszteltem, hogy megvannak-e a hormonjaim! :)))
2009. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első nekem is alig-alig látszott, ezért másnap reggel is csináltam egyet (az előzőt délután csináltam). Javaslom, hogy Te is csinálj egyet reggel, elalvás előtt pedig ígyál egy-két deci folyadékot. Sok sikert :)


27 hetes kismama

2009. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!