Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél a helyemben babakoc...

Mit tennél a helyemben babakocsi kérdés?

Figyelt kérdés
A fiúnk 28 hónapos lesz amikor megszületik a hugi .A nagy babakocsinkat 1 évig se használtuk bicikliztünk minden hová.és 9 hónapos kora óta egyedül ment a fiam,vettünk ennek ellenére esernyő kocsit is.A nagy kocsink kék [link] csak világosabb és kis körök vannak a kupolán.Az esernyő meg szürke az maradhatna is de a nagyot le akrom cserélni egy lilára vagy narancssárgára: [link] rá!78 ezer ft körül van az ára.A férjem pedig meg makacsolta magát,hogy nem veszünk a lánynak új kocsit,mert azt is alig hazsnáltuk és nagyon nehéz eladni egy babakocsit vagy ha el is birnánk jóval az ára alatt ami veszteséges lenne nekünk:(Ez az ő néző pontja de én annyira szeretném jól össze is vesztünk nemrég ezen.NÉrges vagyok hogy ilyen makacs és ellenálló.Mit tennél hogy beszélnéd rá a férjed?Aki mindenben csak az üzletet nézi?Lehet hogy csak a hormonok miatt pörgöm túl?vagy ne hagyjam magam?
2011. máj. 15. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de a férjednek igaza van. Teljesen jó a kislánynak egy kék babakocsi (az enyémnek sötétkék volt). Szerintem tejesen uniszex szín a kék. Akkor mondanék mást, ha a kisfiadat akarnád egy rózsaszín vagy lila kocsiba tenni. :) Ha csajosítani akarod, tegyél rá rózsaszín masnikat, a takaró legyen lila vagy rózsaszín stb.
2011. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatbol irom, es nem is szeretnek turkalni senki penztarcajaban, de gondolkodj el azon, hogy mi minden masra lehet kolteni ezt a penzt, es hogy megengedhetitek-e magatoknak az ujat.
2011. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a fiam kék babakocsijában tologattam a lányomat, rózsaszín takaró volt rajta. Soha nem jutott volna eszembe lecserélni a babakocsit, pedig telt volna rá. De minek? Egy évig használtuk...
2011. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem vennék újat, ha a régi jó állapotban van-azt a pénzt annyi mindenre el lehet költeni. Vagy ha nagyon ragaszkodsz egy újhoz, akkor keress egy olcsóbbat, azok közt is találni jó minőségűt.
2011. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az minimum egy 3 napos wellness... :)


Én sem cserélném le, ráadásul az egy tök jó nagy kocsi, kényelmes a bébinek.


Tanácsom: Várj egy évet, és vegyél neki egy csajos sport kocsit. Abból egy tuti jót is tudsz venni már 20ért, arra rá tudod majd venni a párodat is. :) Megmagyarázod neki, hogy ez túl nagy, nehezen fér be a kocsiba, stb, stb, stb.. :)

PLussz: Fekvő kocsiból eladni lilát, rózsaszínt tényleg nehéz. Nekünk is lányunk lesz, de majd akkor hiszem el, ha itt lesz. Vettem neki rózsaszín cuccokat, de nagy dologból uniszexet kap.


Ráadásul a mózeses kocsiban mit csinálnál a babával, ha mondjuk 4 hónaposan már nem akarna aludni, és nézegetni akarna? Nem tudnád ültetni picit sem.


MIkor születik a baba? :) Mi lesz a neve?

2011. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként meg voltál elégedve a kocsikkal,és jó állapotban vannak én sem cserélném le.Pedig nagy babakocsi mániás vagyok:-) Simán vennék a lányomnak is egyébként kék kocsit.
2011. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:

Sehogy nem beszélném rá a férjedet, mert tökéletesen igaza van. A babakocsi színétől nem lesz kisfiú a lányodból, főleg ha nála sem sokáig fogjátok használni, akkor felesleges pénzkidobás. Nyugodj meg, tereld másra a figyelmedet.

Boldog babázást!

2011. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!