Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki szedett homeopátiás...

Van aki szedett homeopátiás szereket a terhessége alatt gyomorpanaszokra, szédülésre vagy bármire?

Figyelt kérdés
Segítettek? És mennyi időn belül? Én ma kezdtem el szedni őket. Légyszi biztassatok, hogy hatni fognak! Ha nagyon bízom benne akkor meg lesz a pozitív hatása igaz? :-)))
2011. máj. 16. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!

én a terhesség alatt találkoztam először ezekkel a szerekkel a védőnő tanácsára és azóta csak ilyen gyógyszereket szedek én is és a gyerek is!nálunk mindennél bevált a fogzástól az aranyéren át a tejserkentésig mindenen!tehát én csak ajánlani tudom!általában 2-3 nap legalább mire hatni kezd de volt olyan is hogy már másnap jobb volt!biztos segíteni fog csak tartsd be hogy előtte és utána nem szabad mentolosat,citrus félét,füstölőt,stb..használni!

2011. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jó, amiket írtál, köszi. Remélem nálam is hamarosan hatni fognak, bár elég sokfélét kell szednem egyszerre, mert egy csomó minden kínom van sajnos. Köszi a válaszod!
2011. máj. 16. 16:10
 3/12 anonim ***** válasza:

A mentholos dolgokat felejtsd el amíg homeopatiás szereket használsz. Fogkrém, cukrok stb. Mivel a nyálkahártyáról szívódnak fel ezek a szerek, és a menthol sokáig a nyálkahártyán "marad", csökkenti a felszívódást.A bogyeszok bevétele előtt-után 20 percig, enni, inni, dohányozni nem szabad, ezek is természetesen a felszívódás miatt.

Megírod milyen szereket szedsz? Ha gondolod tudok segíteni.

Itt nagyon sok segítséget találsz. [link]

Ill. a patikákban találsz várandósoknak szerkesztett homeopatias könyvet.

Olvasgass homeos oldalakat, nem ördöngösség, és ha betartod a szabályokat biztosan hatni fognak.1-2 napon belül hatni fog, ha jól választottad meg a szert. Persze, bízz benne, de az állatoknál is hasznos, ők pedig nem hiszem, hogy bíznak! :-)

Dolgoztam homeos szerekkel, most is eszem őket.:-)

6+5 kismami

2011. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az oldalt, amit ajánlottál, ismerem én is. Ma voltam egy homeopatánál, és ő írt fel a bajaimra, nem én válogattam őket. Szakemberre bíztam inkább. És nem is bogyókat írt fel, hanem cseppeket, amit a nyelvem alá kell csepegtetni. Mondta, hogy kerüljem a mentolos dolgokat 1 órával a bevétel előtt és után. 10 félét kell szednem, a puffadástól a szorongásig. Leírjam neked, hogy miket írt fel?
2011. máj. 16. 17:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ide írjam, vagy privátba? :-))
2011. máj. 16. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Én "bármire", pontosabban megfázásra szedtem Oscillococcinumot és bevált. Igaz, már többszörr próbáltam előtte is, mindig használt. Ha arra vagy kíváncsi, hogy hatnak-e a homeos bogyók, a válaszom az, hogy általában igen. Pont úgy, mint a hagyományos gyógyszerek, ott is van, akinek nem jön be.
2011. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megfázáskor szedtem Stodal-t, Coryzalia-t, Homeogene9-et, Nux Vomica-t, nekem használtak. Nálam nem olyan drasztikus és hirtelen hatásuk volt, mint a normál gyógyszereknek, inkább lassú víz partot mos alapon hatottak, de HATOTTAK, határozottan.
2011. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat!
2011. máj. 17. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Írhatod privátban is. Sajnos a cseppekhez nem értek, én a műanyag hengeres bogyeszokban vagyok otthon. Szuper, hogy elmentél homeopatához!!! A cseppek is ugyanolyan jók lesznek mintha bogyóban vagy tablettában szednéd őket. Az is nagyszerű, hogy ismered az oldalt...nem is vagy te olyan kezdő! :-)

Nagyon boldog babavárást kívánok neked! (írj nyugodtan privit)

2011. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok neked írni, mert valamiért nem ajánlja fel a lehetőséget, hogy e-mail-t írhassak Neked. Nem tudom miért? :-O
2011. máj. 17. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!