Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, székrek...

7 hetes terhes vagyok, székrekedésem van! Milyen tuti módszer van ellene a zöldség, gyümölcs, rost dolgokon kívül?

Figyelt kérdés
2008. febr. 17. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én azthallottam kamilla teával vigyázni kell sokat nem szabad inni és ez vonatkozik asz összes gyógyteára is.Én a helyedben sem gyógyszert sem hashajtót nem alkalmaznék..lsd előttem szóló guttalax csepp ajánlását...az az ásványi anyagokat is kimossa a szervezetből.Nekem legjobban a narancs vállt be,de mivel annyira én sem vok oda érte én nem meghámozva hanem héjjastul felszeletelve kiszívkálom kirágcsálom a héjjból úgy eszem igy többet is megeszek viszont nemtelit..szóval jobb.Ha naponta eszel egyet kettőt,akár mandarint vagy grapefruitot stb..biztos hogy nem lesz gondod vele.És az biztos hogy a babának sem árt sőt sok vitamint kap is,nem úgy mint a gyógyszerek és egyéb cuccoktól.Neked kell mérlegelned mi a fontosabb de szerintem a baba a legfontosabb.Boldog babavárást!20hetes kismama
2008. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hordóskáposzta. A nőgyógyás is támogatja pozitív és egészséges hatása miatt. Nekem sajnos a fentiek nem nagyon váltak be (kávét terhesen nem mertem és nem kívántam, bár az tényleg jó) csak ez az egy.
2008. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pacific szilvalekvár. Am9ikor a Kislányomat vártam nekem is gondom volt a székrekedés minden módszert kipróbáltam de nekem a lekvár vált be. Este ettem egy evőkanállal másnap garantált eredmény!!
2008. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!