Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hazi modszer lab-vizesedes ellen?

Hazi modszer lab-vizesedes ellen?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok. Tegnap kezdett a labam vizesedni eleg csunyan. Sokat ittam, mert meleg volt, talan attol, reggelre jobb lett, de ma folytatja... ha nem muszaly nem szednek ra orvos altal felirt gyogyszert, inkabb hazilag szeretnem megoldani. Van otletetek? Ha surubben eljarok pisilni, meg ha nem is kell, az segithet?
2011. júl. 10. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy biztos! Ha kevesebbet iszol,nem leszel kevésbé vizes!

A kevesebb só bevitel segíthet,a lábaidat póckold fel. Pisilni meg csak akkor járj el,ha kell! Ez nem megoldás!

Egyéb jó tanáccsal nem tudok szolgálni.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,30 heteske

2011. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem segített! Most múlt el ,szülés után másfél hónappal.
2011. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inni inni inni!


Dinnye minden mennyiségben, 0 só. Felpolcolt láb...


(és zárójelben, én az alacsony vérnyomásom miatt iszom néha 1-1 tejeskávét, és az is vízhajtó... De ezt csak nagyon zárójelben, mert megvertek :))

2011. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Nem értelek! Mi baj van a tejeskávéval? Elmagyaráznád nekem?


Üdv:2gyerkőcös,30 heteske

2011. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Natrium sulfuricum Schüssler-só, napi 3x1, dinnye, uborka, és inni, inni, inni...
2011. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok folyadék és/vagy lédús gyümölcs, felpolcolás és hideg vizes borogatás vagy hideg zuhany(csak a lábfejre). Nekem ezek segítenek.


38 hetes km

2011. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hideg vizes borogatas jot tett, plusz ittam egy bogre leforrazott petrezselyem zoldet. Bar meg mindig be vagyok dagadva.
2011. júl. 10. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is 24 hetes vagyok, én már 16 héttől vizesedem, a mai nap eléggé idegesít nagyon feszül már, a kezem is zsibbad. nagyon sok dinnyét eszem én is az legalább segít a pisilésben :) mozgatja a vesét a vizes zuhany meg a borogatás jött be nekem is eddig de csak enyhül sajnos a végéig kell kihúznom így eléggé elefánt bébi vagyok :)
2011. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!