Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első terhességnél...

Ha az első terhességnél nagyon pici volt a hasam, alig látszott, a másodiknál lehet nagy pocim? 6 hetes vagyok és már picit meg van puffadva a szeméremcsont fölött. Lehet valamivel segíteni, hogy szép nagyra nőjön?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak nagyobb a pocija, akinek keskenyebb a csípője és így fér el a pici. Ha egészséges a baba kellő méretekkel, akkor teljesen mindegy mekkora a pocid. Jó az elrendezésed!
2009. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az a lényeg hogy minden rendbe legyen és nem a poci mérete én 35 hetes vagyok nincs óriási hasam de ahogy hallgatom hogy más 35 heteseknek jó nagy és mennyi minden nehezebb nekik ami nekem nem a kisebb hasammal hát örülök neki hogy még nem lett nagyon nagy

2009. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az igazság az, hogy az első tehességemnél a kisfiam a 38. héten meghalt a méhlepény elégtelensége miatt. és attól tartok, ha most sem fog nőni a pocim, végig fogm rettegni a terhességet
2009. márc. 13. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom ami a babáddal történt:-(

Én a saját tapasztalatomat tudom leírni,vékony testalkatú vagyok,a lányommal 5 éve elég kicsi hasam volt nekem is. A 14.-ik héten kezdett el egy kis dudor látszani. Most 15 hetes vagyok és hát jó nagy pocim van,mindenki csak hüledezik rajta. Mivel mindkét terhességemet 50 kg-val kezdtem igy én azzal tudlak biztatni hogy a másodikkal nagyobb lesz a poci:-)

2009. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

és remélem most már minden rendben lesz. és nektek is :)

2009. márc. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!