Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen megyek legközelebb...

18 hetesen megyek legközelebb UH-ra, akkor már meg tudják mondani a nemét?

Figyelt kérdés

Az hasi vagy hüvelyi UH lesz?

14+4 hetes kismami


2009. márc. 13. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínű. Valakinek már a 12. héten meg tudják mondani.
2009. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahang lesz. Ilyenkor már elég nagy a valószínűség, hogy meg tudják mondani a nemét (főleg a fiú), persze csak akkor, ha a baba is úgy akarja és nem szégyenlős! Egyél előtte csokit, szőlőcukrot, hátha jobban mocorog és akkor talán megmutatja mi van a lába között! Én 18 hetesen 4D-n voltam, még a sima UH előtt, nem bírtam várni, a babám meg is mutatta a kukacát! :)


Boldog babavárást!

2009. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI :D
2009. márc. 13. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem megmondtak, bar a doki nem merte a 100%-ot kimondani, hiaba erösködtem, de azert a vegen sikerült szegeny dokibol kikenyszeritenem egy szazalekot, szerenyen 90%-ra mondta. Aztan a 4D megadta a maradek tiz szazalekot!

Ugyhogy most a kisfiam utan nagyon varjuk a hugicat! :)

Bar engem mindenki ovra int, hogy ne rozsaszinezzem tele a ruhatarat... de en hiszek a dokiknak! :) (Na persze azert, mert en hinni akarok) ;)

Nagyon boldog babavarast, es egeszseges, csodalatos babucikat kivanok mindenkinek! :)

2009. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is akkor mondták meg,hogy kisfiúnk lesz és azóta már láttuk is 4D-n a kis kukacát:DD!

Remélem te is megtudod majd!

Boldog babavárást!


30 hetes kismama

2009. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor nem tudták megmondani. De ma talán igen,péntek 13 alkalmából! :-)
2009. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahang és nekem 95%-ra megmondta a doki.

Sok sikert!

2009. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hasi uh, és ha a kisember is úgy akarja, akkor meg tudják mondani. A csokievés sem biztos, az enyém nem hagyta magát zsarolni. Finom Milkát kapott, mégis a 28. hétig titkolódzott. Akkor szerintem későn jött rá, hogy h-on vagyunk és elfelejtette összezárni a lábikóját, így kiderült, hogy kislány. A pofiját viszont nem hajlandó megmutatni. A 4D-n sem tisztelt meg minket a mosolyával, csak a hátát mutatta.

34+5 hetes kismama

2009. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!