Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen fog elküldeni a...

Hány hetesen fog elküldeni a nőgyógyászom a védőnőhöz és a háziorvoshoz? Most 7 hetes vagyok, két hét múlva megyek hozzá legközelebb,9 hetesen.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem küldött a nőgyógyászom a védőnőhöz, a háziorvoshoz meg csak akkor mentem, mikor már táppénzre akartam menni. szerintem már elmehetsz a védőnőhöz, mert ő ad kiskönyvet.
2010. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam a dokitól egy igazolást, hogy hány hetes terhes is vagyok és azzal kellett mennem a védőnőhöz, hogy megkapjam a kiskönyvet.(12. hét előtt kell még a védőnőhöz menni úgy tudom)
2010. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem értem mért nem küldött el már a védőnőhöz a dokid, engem azonnal elküldött mikor elmentem hozzá pedig csak 6 hetes voltam, csak úgy szerintem nem tudsz elmenni egy védőnőhöz, mert én is kaptam egy papírt, amin a doki kéri a kiskönyvet a védőnőtől és anélkül nem kaptam volna meg... lehet, hogy majd akkor fog elküldeni amikor 9 hetes leszel, a háziorvoshoz viszont magadtól kell menned, de csak ha akarsz az nem kötelező úgy mint a belgyógyászat vagy a fogászat, ezeket eldöntheted, hogy akarsz e menni vagy sem.
2010. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt mondta a dokim, hogy fog adni egy papírt amivel mehetek a védőnőhöz, csak azt nem mondta, hogy mikor. Remélem a következő alkalommal kapok.
2010. máj. 12. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta addig ne menjek mig be nem töltöm a 9hetet.Addig bármi történhet,ezt ő csak jó tanácsként mondja.Bele éli magát a kismama és ne adj isten felszivódik,vetélés,ne legyen semmi!!Ezt mondta nekem.Igaza van!!Az a kismama könyv ráér még.Igaza van!!Én a jövő héten leszek 9hetes talán mehetek a védőnőhöz.-)
2010. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!